Úvod


„Vdýchnite vôňu esenciálneho oleja a uvoľnite svoje zmysly a ocitnete sa v bylinnej záhrade plnej vábivých vôní a krás“

Odporúčame!

Relaxačná, uvoľňujúca masáž levanduľovým olejom

Kozmetika LUX Bratislava

Takmer každý už pocítil bolesť hlavy, mnoho ľudí trpí migrénami, bolesťou chrbta. Masáž levanduľovým olejom vám zrelaxuje svalstvo chrbta, uvoľní oblasť krížov a stuhnutej šije, prevonia pokožku, ukľudní vašu myseľ, váš spánok bude ľahší a kvalitnejší a tlak v rovnováhe. Éterické účinky levadule pomáhajú aj pri stavoch úzkosti, smútku, depresiách a nadmernom strese. Ak máte ťažkosti s dýchacím ústrojenstvom, či už s astmou, častou bronchitídou, či zápalom priedušiek, tento typ masáže vám určite odporúčame.
Kozmetike sa profesionálne venujem 23 rokov.Okrem odbornej kozmetickej starostlivosti o pleť a dekolt ponúkam aj rôzne kúry a špeciálne masáže. Jednou z nich je kryštaloterapia.
Kryštály totiž pôsobia ako špeciálne drobné žiariče, ktoré sú schopné prijímať vitálnu energiu zo zeme a kozmu, sústrediť ju v sebe a odovzdať ju ďalej.

Kryštaloterapia tak predstavuje jeden zo spôsobov, ktorým možno obnovovať a napravovať prúdenie energie ľudského teľa, vrátane možnosti relaxácie a doplňovania energie.

Kľúčovým faktorom u nás  je dokonalá pohoda, ktorú navodzuje aromaterapia, liečivé kamene a iné doplnkové prostriedky ako napr.vonné tyčinky,či relaxačná hudba.

V salóne sa  kladie dôraz na používanie výhradne prírodnej kozmetiky, ktorá neobsahuje minerálne oleje, silikóny, ropné produkty alebo suroviny z mŕtvych zvierat (zvierací kolagén, glycerín).

Pracujem s nemeckou kozmetikou Phyris.